Konferencja online

Jak spełniać marzenia

Czy wirtualna rzeczywistość może zmienić świat?

Spotkanie młodzieży z Piotrem Łojem

Jak spełniać marzenia

Czy wirtualna rzeczywistość może zmienić świat?


Zapraszamy na konferencję online z Piotrem Łojem. Spotkanie poprowadzą uczniowie szkół: SP nr 356, SP nr 366, SP nr 368, SP STO nr 10 i SP STO nr 4 w Warszawie. 🙎‍♂🙎‍♀💪


Piotr Łój - Założyciel i Prezes fundacji Virtual Dream oraz Lojke.pl Specjalista VR, producent filmów VR360.
Za pomocą technologii i wirtualnej rzeczywistości spełnia marzenia dzieciaków w klinikach onkologicznych, hospicjach i domach dziecka.
Stara się przynieść świat zewnętrzy do dzieci, które nie mogę do niego wyjść.
Pozwolić małym wojownikom z izolatek onkologicznych i łóżek hospicyjnych na motywującą, wirtualną wizytę w swoim domu, ponowne uczestnictwo w szkolnej llekcji ze swoimi kolegami, zabawę z wytęsknionym psiakiem, czy zajęcia miejsca przy wigilijnym stole.


Swoją misję rozłożył na dwie strony medalu rozwoju technologicznego. Bada - Jak najlepiej wykorzystać wirtualne światy, ale również – jakie ryzyko czai się za zbyt daleką ucieczką od realnego świata.
Współpracował, wykładał i szkolił: ONZ, Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża, Lekarze Bez Granic. Sheba Medical Center – Tel Aviv.
Prelegent konferencji technologicznych, psychologicznych i medycznychm.in. w Hong Kongu, Waszyngtonie, Izraelu, Francji, Szwajcarii, Czechach i Chinach.
Używamy VR do zobaczenia upragnionego, przyniesienia zewnętrznego świata do zamkniętych miejsc oraz spełniania marzeń, które motywują do leczenia i rehabilitacji. Poszczególne życzenia spełniamy za pomocą produkcji filmów360:

Chcesz dostać przypomnienie - zarejestruj się!

Organizatorzy wydarzenia


Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej, pomóc w organizacji, wesprzeć wydarzenie.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@koderek.edu.pl